Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти

Державні документи:
Базовий компонент дошкільної освіти
Програма “Дитина"

Парціальні програми:

Інструктор з фізкультури:

«Казкова фізкультура» (парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку Єфименко М. М.).

«Горизонтальний пластичний балет (пластик-шоу)» (програма з фізкультурно -корекційної роботи у дошкільних навчальних закладах за авторською естетико-оздоровчою системою Єфименко М. М., Мельніченко Ю. В.).

Керівник театрального гуртка:

«Грайлик» ( програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі Березіна О. М., Гніровська О. З., Линник Т. А.)

Керівник гуртка «Духовне виховання на засадах християнської моралі»:

«Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях»     (А. М. Богуш, І. Л. Сіданіч, В. Є. Сучок).

Практичний психолог:

«Вчимося жити разом» (парціальна програма з розвитку соціальних навичок     ефективної взаємодії дітей від 4 до 6–7 років  Піроженко Т. О., Хартман О. Ю.)

Музичний керівник:

«Веселкова музикотерапія» (Малашевська І. А., Демидова С. К.).

Керівник гуртка образотворчої діяльності:

«Народознавча майстерня»  (Білоус О.О. авторська програма, затверджена рішенням педради №1 від 31. 09. 2017 р.)