Театральне дійство присвячене святу "Стрітення"

Театр дитсадка "Пролісок " запрошує переглянути  фото-новини  театрального гуртка "маленькі актори":    репетиційні будні та святкові прем єри, щотижневі театральні дійства.

Святий Отче Миколай, в наш садочок  завітай.

Театральна вистава "Лісові пригоди Зайчат"

Традиції  святкування-змалку

Вже традиційно  в дитсадку  №9 «Пролісок» напередодні Дня незалежності проходять урочистості вшанування прапора України.

На цьому урочистому заході  в цікавій , доступній формі  дошкільники збагатили знання про  українську символіку,  історію прапора та  традиції українського народу. Завдяки таким святам прививається любов до України і формується почуття  патріотизму та шана  до нашої символіки.

До участі у святкуванні було залучено  працівників закладу, батьків  і наших  вихованців.

завершився навчальний рік у дітей старших груп вирускними балами.
вітаємо випускників , батьків  і вихователів

з 4  травня   у групах розпочали  традиційні святкування "Дня матері"

Місячник  безпеки та тиждень охорони праці завершився  спеціальними заходами  у всіх  групах закладу.

Грандіозною  театральною виставою "Пригоди Насті в казковій країні" завершився  міні-фестиваль "Театр, театр, театр"Переглянути театральне дійство , в якому було задіяно понад 30 учасників прийшли  педагоги усіх закладів міста.

Дякуємо батькам, які долучилися  до озеленення територіі закладу: завезли  поживний грунт, подарували молоді саджанці декоративних дерев, кущів, розсаду квітів.Наші малюки саджали, , копали , поливали, щоб у "Проліску" було ще затишніше.

Від  дитсадкової фізкультури до чемпіонської медалі.

Пріорітетний напрямок  роботи дошкільного закладу №9 «Пролісок»-фізкультурно-оздоровча та профілактична робота. Професійно, змістовно,цікаво ,   організований  освітній процес з дошкільнятами . В черговий раз наші дошкільнята під керівництвом інструктора з фізкультури Давидової Наталії  Сергіївни здобули 1 місце в конкурсі «Рух заради здо-

ров я». Нагородою переможцям була   зустріч із справжніми спортсменами.

18 квітня на запрошення адміністрації закладу  в спортивній залі   ЗДО№9 відбулась  ця зустріч.  До нас завітали  заслужений тренер України, майстер спорту з легкої атлетики Клімашевська  Олена Миколаївна та дворазовий чемпіон України з плавання  Прокопчук Юрій.

Діти  та педагогічний персонал отримали позитивний заряд енергії  від молодого чемпіона та досвідченого тренера. Гості не тільки розповіли дошкільникам  про такий вид спорту як плавання та легка атлетика, а і організували    веселі міні-змагання,  продемонстрували « вправи для    майбутніх чемпіонів».

Юра  Прокопчук ,  демонструючи діткам свої багаточислені  нагороди за спортивні досягнення,  запевнив усіх, що бажання можуть здійснитися якщо впевнено іти до своєї мети, доклавши багато зусиль.

На згадку про зустріч дошкільнята подарували спортсмену  іменну чашку, а він побажав  усім здоров я та здійснення мрій

Готуємось до  театрального фестивалю. Група  "Світлячки" презентувала власну колекцію різних видів театру.      Батьки та педагоги, долучайтеся!

З 19 по 26 березня в ЗДО відбувся тиждень педагогічної майстерності. Творчість, креативність, любов до дітей, оригінальну наочність інноваційні методи продемонстрували педагоги
-Карпук О.В, Кошелюк І.М, Бабарика Г.С, Шумилко О.О, Калінчик Ю.М, Горчинська О.І, Кацюк А.В,.

29 січня підтведено підсумки конкурсу "Лялька в національному одязі"1

1 місце-група "Вікторія" (№5)

2 місце -групи "Пізнайки" ( №2), "Сонечко"  (№3)

3 місце - групи "Берізка" (№9), "Ромашка" (№4), "Світлячки" (№11)